AKARYAKIT İSTASYONU

Bölgemizin eğitim, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin hızlandırılması adına 2014 yılında hayata geçen Manisa Organize Sanayi Bölgesi Eğitim Araştırma ve Geliştirme Vakfımızın (MOSEV) gelirlerini arttırmaya yönelik çalışmalar kapsamında, bölgemizin önemli ihtiyaçlarından da biri olarak karşımıza çıkan ve gerek bu ihtiyaca cevap verebilmek, gerekse Vakfımıza finansal gelir desteği sağlayabilmek adına %100 MOSB iştiraki kuruluşumuz Manisa Organize Sanayi Lojistik Hizmetleri A.Ş. ’imiz tarafınca Manisa Organize Sanayi Akaryakıt Satış İstasyonumuz (MOSPET) 28 ARALIK 2017 tarihi itibariyle faaliyetine başlamıştır.

MOSPET, değişen ekonomik koşullara bağlı olarak artan akaryakıt fiyatlarına karşılık Manisa Organize Sanayi Bölgesi İştiraki kuruluşlarımıza özel olarak belirlenen avantajlı akaryakıt satış tarifeleriyle hizmet vermek üzere, istasyon içerisinde binek araç yakıt ikmal bölümünden ayrı özel olarak tasarlanarak, istasyon ve araç güvenliğini üst sınırlara taşıyan ağır vasıta yakıt ikmal bölümü ile birlikte tasarlanan özel mimarisiyle Akaryakıt, LPG, Market satış ve Oto Yıkama hizmetlerini sunmaktadır.

MOSPET, konuyu sosyal sorumluluk farkındalığı içerisinde değerlendirmesi nedeniyle beş yıllık süre zarfında Bp Petrolleri A.Ş. ile bölge sanayicisinin hizmetinde olacaktır.

MOSPET, MOSB İştiraki kuruluşlarının ticari ve şirket araçlarına doğrudan sağlayacağı avantajlı ve rekabetçi akaryakıt tarifeleri yanında, MOSB bölgesinde çalışan bireysel araç kullanıcılarına da özel akaryakıt tarifeleriyle hizmet verecektir.

MOSB kuruluşlarında çalışanlar hususi araçlarıyla MOSPET’e geldiklerinde, şirket personel kimlik kartlarını göstermek suretiyle özel indirimli tarifelerden yararlanabileceklerdir.